WhatsApp

Firma Tanıtım İntrosu

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Firma Tanıtım İntrosu
Firma Tanıtım İntrosu

Firma Tanıtım İntrosu

TANITIM FİLMi
Mobil kullanımının çok yüksek olduğu bu dönemde tanıtım filmi kaçınılmaz bir reklam iletişimi haline gelmiştir. Profesyonel bir ekip ile hazırlanmış tanıtım filmleri her zaman markanıza prestij katar. Günümüzde sosyal medya kullanımı çok fazladır. Dolayısıyla video izleyenlerin sayısıda aynı orandadır.Bu oranlara bakıldığında bir markanın, ürünün yada firmanın tanıtım ve reklam videolarının izlenme oranıda küçümsenmeyecek kadar fazladır.

Tanıtım film çekim hizmetlerimiz;
• Kurumsal Tanıtım Filmi
• Firma Tanıtım Filmi
• Ürün Tanıtım Filmi
• Mekan Tanıtım Filmi
• Etkinlik Tanıtım Filmi

Tanıtım filmlerinin amacı hedef kitleye ulaşarak dikkat çekmek ve geri dönüşüm almaktır. Bir çok firmada bu hedef doğrultusunda hareket ettiğinden hazırlanan filmin içeriği ve dikkat çekiciliği çok önemlidir. Bu sizi rakiplerinizden önde olmanızı sağlayacaktır. Profesyonel bir ekip ile çalışmanız size her zamanm kazandıracaktır.

Şirketlerin başarısının sırrı iyi bir tanıtım ve pazarlamadan geçer. Video marketing ise tanıtım araçlarının en yeni gözbebeği oldu. Şirket ve ürün tanıtımlarınızı yapmanın, etkinliklerinizi duyurmanın en etkili yolu videolardan geçiyor. Biz de sizlere video marketing hizmetimizi sunuyoruz.

Temel Paket:
-Maksimum 5 saniyelik video
-1080p kalite
-en geç 3 günde teslim
-1 revizyon hakkı
-Firma logosu ekleme

Standart Paket:
-5 - 30 saniyelik video
-1080p kalite
-en geç 7 günde teslim
-2 revizyon hakkı
-Firma logosu ekleme
-Stok görsel, video ve müzik ekleme